gold 01

VIKING TECHNOLOGY

Registrovaná značka VIKING Vám přináší nejširší nabídku externích zdrojů energie, bateriových generátorů, outdoorových a solárních powerbank, startovacích zdrojů pro vozidla – car jump startérů, notebookových powerbank, solárních panelů a čističek vzduchu. Tuto nabídku neustále rozšiřujeme a přinášíme nové produkty na náš trh.
Léty ověřený prodej a popularita produktů značky VIKING garantuje kvalitu
a spolehlivost této značky. Vyzkoušejte a nebudete zklamáni.

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Nespornou výhodou značky VIKING je specializovaný servis této značky v ČR, stejně tak i na Slovensku a Maďarsku. Jakožto výhradní dovozce, zajišťujeme záruční a pozáruční servis všech našich produktů. Pokud budete potřebovat jakékoliv informace k servisu, neváhejte nás kontaktovat emailem
na adresu info@best-power, zavolat nám na +420 777 109 009, nebo nás rovnou navštivte osobně na adrese Řepčín 250 v Olomouci.

Autorizovaný servis a prodej VIKING
gold 05

DISTRIBUCE

Výhradní zastoupení prémiových produktů značky VIKING pro ČR, SR a HU zajišťuje společnost BONA SPES s.r.o.. Všechny naše produkty jsou dodávány
s certifikací pro prodej v zemích EU. Naší prioritou je prvotřídní kvalita nabízeného zboží se zaměřením na distribuci produktů s certifikací splňující enviromentální přístup k životnímu prostředí. Stejně tak je kladen důraz
na průběh celého výrobního procesu splňující přísné podmínky certifikace RoHS. Ekologická likvidace produktů je pro nás samozřejmostí.

VELKOOBCHOD

Specializujeme se na velkoobchodní distribuci převážně externích zdrojů energie – powerbank. Zajišťujeme velkoobchodní prodej našeho sortimentu významným distributorům a prodejcům na území Česka, Slovenska a Maďarska včetně těch nejznámějších, jako jsou ALZA, MALL, CZC, TS-Bohemia, atd. 
Našim velkoobchodním partnerům nabízíme široký výběr značek a modelů.

gold 06
gold 03

MALOOBCHOD

Od roku 2014 nabízíme naše produkty i zákazníkům v maloobchodní síti na našem internetovém obchodu www.best-power.cz, kde si můžete široký sortiment značky VIKING prohlédnout a následně zakoupit, a to přímo na stránce nebo prostřednictvím telefonu.
Kromě České republiky zajišťujeme distribuci i na Slovensko
a do Maďarska.

ZAJIŠTĚNÍ DOVOZU ZBOŽÍ Z ČÍNY

Díky našim dlouhodobým zkušenostem s dovozem zboží z Číny, jsme schopni pro naše zákazníky a obchodní partnery, zajistit dovoz jejich zboží z této lokality. S využitím našeho agenta přímo v provincii Guangzhou, zajistíme pro Vás všechny potřebné dokumenty pro dovoz, včetně celního odbavení a logistiky dopravy až k Vám. Využíváme jak leteckou, tak lodní dopravu. O vše se postaráme. 

gold 02
gold 04

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY, MARKETING, PROPAGACE

Pokud potřebujete zajistit pro své zákazníky, zaměstnance, nebo spolupracovníky dárkové předměty jakékoliv hodnoty, obraťte se na nás. Zajišťujeme dovoz reklamních předmětů přímo od výrobce, včetně zajištění loga Vaší společnosti. Vybrat si můžete od drobných předmětů až po luxusní dárky. Stačí jen vymyslet, vše ostatní zařídíme.

Facebook
Twitter
Instagram

© Bona Spes s.r.o. | Sites designed by Bona Spes s.r.o